P.T. – Mondy, s.r.o. – Všetko pre drevo

Služby

 

Ponúkame služby pre stolárov v podobe polotovarov lakované kuchynské dvierka a  eurookna, drevohliník alebo drevenýchEurookná je možné doručiť čisté v surové stave. K oknám dodávame náter REMMERS, kovanie MACO, tesnenie DEVENTER, okapnice GUTMAN. Všetko podľa dohody so zákazníkom. Túto službu využívajú hlavne stolári, ktorý nedisponujú zariadeniami na výrobu okien,alebo nábytku.

Eurookná – Profily eurookien

Profil 78 mm ako štandart

Profil 78 je drevené eurookno s vysokými izolačnými vlastnosťami s použitím trojskla 0,7W/m2 KM. Koeficient celkového okenného rámu Ug = 1,22/(m2.k). Tento typ okien je vhodný aj do novostavieb nízkoenergetických domov vďaka lepším tepelno-izolačným vlastnostiam. Výplňou okien je trojsklo – 4 – 10 – 4 – 10 – 4. Z uvedených dôvodov možno považovať profil 78 mm za najpredávanejší profil určený pre novostavby. Tento profil v akcii ponúkame za cenu profilu 68 mm. Rozmer eurohranolu v surovom stave je 82 x 86 mm. 

Profil 92 mm ako premium

Profil 92 je eurookno s najlepšími tepelno-izolačnými vlastnosťami s použitím zasklenia izolačným trojsklom 4-16-4-16-4 s povlakom „Planibel TOP N+“ koeficientom Ug = 0.6W/(m2.k) a celkovým prestupom celého okna Uw = 0.9W/(m2.k). Profil 92 mm je vhodný pre nízkoenergetické a pasívne domy. Tým vieme uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších klientov. Okno v prevedení profilu 92 mm vyzerá masívne. Rozmer eurohranolu v surovom stave je 92 x 86 mm.

Nátery od najlepších

REMMERS, VOTTELER, IRIS – Ekologické vodouriediteľné, olejové, voskové, rozpušťadlové, polyesterové, s UV filtorm, cenovo dostupné nátery na drevo a plast.

 

Shopping Cart